T-LAB Professional Premier Blanc Balayage Bleaching Powder je prvním profesionálním práškem pro bělení pod širým nebem pomocí techniky Freehand.


Bělící pudr Premier Blanc Balayage posiluje mezibuněčný tmel vlasové struktury, normalizuje hladinu lipidů a vlasy se stávají odolnějšími vůči poškození a vlivům prostředí.

- Dokonalé odbarvení vlasů bez fólie nebo papíru. Ideální pro techniky, jako jsou: balayage, shatush, splashlights, ombre, bronde atd

- 100% ochrana během celého procesu barvení

- Zdravé a hebké vlasy jsou zaručeny

- Až 8 úrovní bělení

- Multikulturní

- Unisex | Genderově neutrální

- Kosmopolitní původ

Vytvořil top-beauty Academy.

Podpora biovědců po celém světě.

Schváleno profesionálními kosmetičkami v Evropě, Americe, Asii, Africe a Austrálii.

Pouze pro profesionální použití. Podívejte se na Tabulka barev Premier všech odstínů a návodů.

Colour Chart Premier Colour Collection


RITUÁL 
JAK NA TO

Použití:

Doporučený poměr je 1+2 s oxidačním prostředkem Premier Cream Developer 3 %, 6 %, 9 % nebo 12 %. Doba vyvolávání se pohybuje mezi 50-60 minutami v závislosti na úrovni základu a požadovaném výsledku.

Nenanášejte na pokožku a kořínky vlasů. Po uplynutí doby vyvolávání vlasy důkladně opláchněte vodou.

Pro neutralizaci chemických látek a obnovení pH a hydrolipidové rovnováhy vlasové pokožky doporučujeme odbarvování doplnit přípravky z kolekce následné péče Colour Protect by T-LAB Professional. Ten dodá vlasům vynikající lesk a hedvábnost.

JEDINEČNÝ PŘÍRODNÍ KOMPLEX

EXTRAKT Z FRANCOUZSKÉ RŮŽE jemně čistí pokožku hlavy a vlasy, obnovuje strukturu tkáně a působí jako silný antioxidant.
CASHMERE PROTEINY vyplňují vlasy a dodávají jim pružnost, lesk, zabraňují jejich krepatění a činí je lépe ovladatelnými.
KERATIN obnovuje a posiluje vlasovou kutikulu a činí vlasy hladkými, lesklými, odolnými vůči nepříznivým vlivům prostředí.

SLOŽENÍ:

Persíran draselný, hydroxid uhličitanu hořečnatého, kaolin, oxid hořečnatý, dodekahydrát fosforečnanu trisodného, fosforečnan diamonný, persíran amonný, metasilikát sodný, guma Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) / guma Cyamopsis Tetragonoloba, Minerální olej/Paraffinum Liquidum, hydrolyzovaný keratin, hydrolyzovaná vlna, olej ze semen Rosa Moschata, stearan hořečnatý, xanthanová guma, cyklodextrin, laurylsulfosukcinát disodný, EDTA disodná, parfém

VTH1813

Parametry

Typ vlasů
Všechny typy vlasů
Řada
PREMIER NOIR - PREMIER BLANC BĚLÍCÍ PRÁŠEK
Obsah
450 g

Ke stažení

Colour Chart

Colour Chart

Ke stažení (4.25MB)

Ostatní produkty

1 další produkt ve stejné kategorii:
Produkt přidán k porovnání.