T-LAB Professional Premier Noir Colouring Cream - inovativní krém na permanentní barvení bez PPD šetrně pečuje o vlasy a obohacuje je o sílu během barvení tím, že zajišťuje obnovu a výživu na třech úrovních: pokožky, kůry a kutikuly. Zaručuje intenzivní dlouhotrvající odstíny, nádherné, lesklé vlasy, dokonalé krytí šedin, širokou paletu barev, snadnou a pohodlnou aplikaci.

- Bez PPD

- Tři úrovně ochrany: kůže, kůra a pokožka

- Až 4 úrovně zesvětlovací síly

- 100% pokrytí šedin

- UV filtry

- Permanentní barvicí krém

- Příjemná krémová textura

- Jemná vůně francouzské růže

- Snadné použití

- Multikulturní

- Unisex | Genderově neutrální

- Kosmopolitní původ

Vytvořil top-beauty Academy.

Podpora biovědců po celém světě.

Schváleno a testováno uznávanými celosvětovými profesionály.

RITUÁL JAK NA TO

Použití:

Aplikujte na suché, neumyté vlasy. Smíchejte 1 díl barvy s 1,5 dílu Premier Noir krémového vyvíječe (50 ml Premier Noir barvicího krému + 75 ml Premier krémového vyvíječe). Pro ultra blond řadu smíchejte 1 díl barvy se 2 díly Premier Noir Cream Developer (50 ml Premier Noir Colouring Cream + 100 ml Premier Cream Developer).

Po uplynutí doby působení důkladně emulgujte a hojně opláchněte vodou. Použijte šampon a kondicionér. Pro silnější kosmetický efekt, aby se molekuly barvy dobře přichytily k vlasům, používejte přípravky pro péči o vlasy Colour Protect od T-LAB Professional.

Pouze pro profesionální použití. Podívejte se na Premier Colour Chart pro všechny odstíny a pokyny.

Colour Chart Premier Colour Collection

UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ KOMPLEX
EXTRAKT Z FRANCOUZSKÉ RŮŽE jemně čistí pokožku hlavy a vlasy, obnovuje strukturu tkáně a působí jako silný antioxidant.
CASHMERE PROTEINY vyplňují vlasy a dodávají jim pružnost, lesk, zabraňují jejich krepatění a činí je lépe ovladatelnými.
KERATIN obnovuje a posiluje vlasovou kutikulu a činí vlasy hladkými, lesklými, odolnými vůči nepříznivým vlivům prostředí.

SLOŽENÍ:
Aqua (voda), cetearyl alkohol, polysorbát 80, sorbitan stearát, laureth-3, propylenglykol, amoniak, oleyl alkohol, sorbitan oleát, glykol distearát, kokamidopropyl betain, glyceril isostearát, 1-hydroxyethyl 4,5-diamino pyrazol sulfát, kyselina stearová, kyselina palmitová, hydrolyzovaný keratin, výtažek z květů Rosa Gallica, Rosa Damascena Flower Oil, glycerin, hydrogenovaný ricinový olej, Cera Alba (včelí vosk), Ceteareth-20, Ietrasodium EDTA, Hydrosiřičitan sodný, Siřičitan sodný, Kyselina askorbová, Pentasodium Pentetate, Kopolymer akrylátů a itakonátu acetonu-20, sorban draselný, kyselina sorbová, benzoan sodný, benzylalkohol, simetikon, 4-amino-2-hydroxytoluen, M-aminofenol, parfém (vůně)

VTH1325

Parametry

Obsah
100 ml
Barevná paleta
ČERVENÁ / ČERVENO-MĚDĚNÁ

Specifické reference

ean13
5060466661325

Ke stažení

Colour Chart

Colour Chart

Ke stažení (4.25MB)

Ostatní produkty

11 další produkty ve stejné kategorii:
Produkt přidán k porovnání.